Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

NAUČTE SE KOMBINOVAT SVŮDNÉ KORZETY


Korzetům jsme již u nás na Bexis.cz věnovali nejeden článek. V tom dnešním se zaměříme na to, jak korzety správně nosit, aby zvýraznily vaše vnady a také na to, jak je kombinovat, aby upoutaly pozornost vašeho partnera a vy jste se v nich cítila až nebezpečně sexy. Erotické korzety u nás pořídíte od mnoha osvědčených výrobců. Mezi ty nejoblíbenější patří Avanua, Chilirose, Beauty Night Fashion nebo Obsessive. Že doma nemáte ještě žádný korzet? Nevadí, u nás si ho můžete pořídit hned teď a my vám dokonce poradíme, čím ho vhodně doplnit. 

 

SEXY KORZET

 

 

Na střihu záleží


První, na co byste se měla při výběru korzetu zaměřit, je jeho střih. V horní i ve spodní části musí korzet dokonale sedět. Jestliže doma zjistíte, že je vám malý, můžete nám ho bez problémů vrátit a vyměnit za nový, který již bude v adekvátní velikosti. Korzet nesmí škrtit přes boky ani přes prsa. Stejně tak nesmí být velký, jinak by k vaší postavě tak dokonale nepřilnul.


Podvazky a punčochy


Základním příslušenství ke každému svůdnému korzetu jsou punčochy, které zbaví nohy drobných nerovností. Jestliže nemáte opálení, propůjčí jim i svůdnější tmavší odstín. Sázkou na jistotu jsou vždy černé korzety. Jestliže máte na sobě bílý korzet, můžete vyzkoušet i punčochy světlé. Před koupí si zjistěte, zda máte za co na korzet punčochy uchytit. Pokud ne, zvolte samodržící. Ty totiž také vypadají velmi hezky a mnohdy je s nimi i méně starostí.


Kalhotky nebo tanga


Jestliže doma nechcete pobíhat „naostro“ a chcete nechat partnera, aby si vás sám vysvlékl, pořiďte si kalhotky nebo tanga, která váš korzet doplní. Třeba se na vás usměje štěstí a vy nebudete muset dlouho nic vybírat. V mnoha případech totiž nabízíme i soupravy korzetů a tang, jejichž kousky k sobě dokonale pasují.


Co si obléci, když je vám zima


Klepete se zimou a nevíte, co si přehodit přes svá ramena? Sázkou na jistotu je tenký saténový župan, který splyne s vašimi křivkami. I jen v županu se budete cítit velmi sexy a co teprve, až si ho vysvléknete. Zvolte nějakou neutrální barvu nebo si dejte pozor, aby vybraný odstín dobře ladil s vaším korzetem.

 

 

 

EROTICKÉ PRÁDLO PRO ŽENYPublikováno dne: 22.02.2014


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 4 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 4 produktů.