Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Po-Pá 9-13 hod)

KOMBINUJTE EROTICKÁ TANGA A KALHOTKYNaučte se kombinovat erotická tanga, kalhotky a šortky, které dokáží podtrhnout každou košilku, podprsenku a vyniknout i v kombinaci s korzetem. Chcete na ně přitáhnout pozornost nebo raději upřednostníte jednoduchost a vyrovnanost barevných odstínů? U nás v obchodě máte možnost vybírat z celé škály zajímavých produktů, které opravdu umí zaujmout. Navíc jsou k dostání v celé škále střihů a barevných odstínů.EROTICKÁ TANGA

 


Černá a bílá je univerzální

 

Tmavé a světlé odstíny můžete pohodlně sladit s jakýmkoliv spodním prádlem. Jestliže máte košilku spíše ve světlém nádechu nebo s bílým zdobením, můžete zvolit bílé kalhotky. Pokud si naopak oblékáte tmavé spodní prádlo, tak ani černými tangy nic nezkazíte. Při výběru kalhotek či tang se zaměřte i na materiály, ze kterých jsou vyrobeny. Ty by totiž měly odpovídat zbývajícímu spodnímu prádlu. Nevhodně zvolený materiál je snad ještě větší faux pas než špatně vybraný barevný odstín.

 

 

Všímejte si i detailů

 

Lepší než ladit dva nesourodé kousky spodního prádle je podívat se, v jakém odstínu máte košilku či podprsenku, kterou chcete kalhotkami doplnit. Pokud se na ní nachází například růžové, červené nebo modré zdobení, rozhodně nic nezkazíte tangy v takové barvě. Ba naopak, budete totiž vypadat mnohem zajímavěji než v jednobarevném provedení, které působí spíše elegantně. Pestřejší prádlo je svůdnější a také rozvernější. Nezáleží samozřejmě jen na samotných barvách, ale tak na jeho střihu, který by měl odhalit jen to, co si přejete svému partnerovi ukázat.

 

Krajkové zdobení

 

Při výběru tang či erotických kalhotek se zaměřte na detaily, které je zdobí. Jestliže tanga vypadají spíše rafinovaněji, můžete k nim zvolit jednodušší vršek a naopak. U nás můžete zakoupit také přímo soupravy erotického prádla, u kterých tento problém řešit nemusíte. Není však na škodu být občas kreativní a pokusit se si erotické prádlo nakombinovat dle vlastní fantazie. Hodně vám zde pomůže i krajkové zdobení, které může zvýrazňovat jak košilku, tak i tanga.

 

 

EROTICKÁ TANGAPublikováno dne: 21.10.2014


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 7 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 7 produktů.