Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

JAK ZVÝRAZNIT ZADEČEK V EROTICKÉM PRÁDLE?


Erotické prádlo vám může pomoci zvýraznit křivky, na které jste právem pyšná. V dnešním článku vám doporučíme svůdné prádlo z Bexis.cz, co zvýrazní vaše boky a zadeček. Zaměříme se především na erotická tanga, kalhotky, erotické korzety nebo sukně. I velký zadeček může být sexy. Přesvědčte o tom svého partnera ještě dnes. Bohatou nabídku svůdného erotického prádla vám přinášejí značky Chilirose, Leg Avenue, LivCo Corsetti nebo Obsessive. 

SEXY TANGA

 

Vyhrajte si se svůdnými tangy

 

Tanga jsou základem erotického prádla. S jejich pomocí můžete vytvářet nejrůznější erotické soupravy, které i vám samotné vyrazí dech. Odvážná tanga tvořená jen tenkými šňůrkami i erotická tanga, co zakryjí vaše boky, vypadají velmi sexy. Mezi nejoblíbenější kousky v našem e-shopu patří erotická tanga Obsessive - například model Luiza ušitý z elastické látky, zdobený bohatou výšivkou nad zadečkem. Neméně populární jsou tanga Anais (Charming), ušitá z průsvitné látky a kombinující černé mikrovlákno s bílou krajkou.

 

Sáhněte po bokových kalhotkách

 

Ani bokové kalhotky z naší nabídky nepostrádají šmrnc. Pozornost na váš zadeček přitáhnou různé rozparky a otvory. Pokud zvolíte vykrojenější kalhotky, rovněž dosáhnete zvýraznění svých křivek. Nízké bokové kalhotky s krajkovým zdobením nebo z průsvitného mikrovlákna by rozhodně neměly být upnuté. Důležitý je zde plynulý přechod na kůži. Z barev určitě doporučujeme zvolit černou nebo bílou, růžovou, červenou nebo modrou. Pozornost vašeho partnera jistě přitáhnou i různé aplikace na zadečku.

 

Sexy zadeček v korzetu nebo v košilce

 

Pokud se můžete pochlubit plným a symetrickým pozadím, rozhodně ho v erotickém prádle neschovávejte. Můžete jít „naostro“ a zvolit pouze delší korzet nebo erotickou košilku s rozšířenou sukénkou. Váš zadeček bude v takovém prádle jen částečně prosvítat a vy tak budete působit žensky a neodolatelně. Pokud dáváte ale přednost dominanci před ženskostí, oblékněte se do imitace latexu nebo kůže, která perfektně obepne vaše křivky.

 

EROTICKÉ PRÁDLOPublikováno dne: 06.02.2014


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 26 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 26 produktů.