Máme otevřeno: Eshop funguje, objednejte si!
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

Erotické korzety - být tak jednou dominou


Super nabídka dámských erotických korzetů. Pro ženy, které milují luxusní spodní prádlo, které chtějí vyzkoušet vždy něco navíc. Milují erotické prádlo a chtějí vyzkoušet korzet. Většina korzetů je na šněrování, takže ženy, které mají strach z velikosti nemusí. Korzety se dají trošku povolit ve své velikosti. Erotický korzet je určen na konkrétní věc, není vhodný do společnosti:) 

Milujete vášnivé milování? Tak právě k tomu je erotický korzet určený. Žádné nošení nad halenkou apod. Ale většinou je korzet průhledný a vhodný pouze na žhavé atraktivní chvilky s partnerem, s kterým se můžete oddávat různým fantaziím, které Váš romantický večer nabídne.

 

erotický korzet

 

EROTICKÉ KORZETY ►

 

K erotickému prádlu a rozhodně i k erotickému korzetu doporučujeme přikoupit erotické punčochy, které můžete následně různě kombinovat s různými košilkami, nemusíte zůstávat pouze u korzetu. Erotický korzet ženské tělo dokonale zvýrazní a pokud je správně oblečen tak i zpevní pokud se jedná o zpevňující korzet, pokud se jedná o korzet síťovaný, tak tento korzet pouze tělo ženy hezky ozdobí :)

 

Vyzkoušejte si aspoň jednou erotický korzet, určitě každá ženy by měla aspoň jeden erotický korzet mít doma.Publikováno dne: 09.10.2015


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 13 produktů.

Související zboží

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 13 produktů.