Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

EROTICKÉ PRÁDLO PRO ODVÁŽNÉ ŽENY


V našem bohatém sortimentu erotického prádla si vyberou všechny ženy, které chtějí být v očích svého partnera opravdu sexy. Správné erotické prádlo podtrhne vaše přednosti a upoutá pozornost na vnady vašeho těla, které chcete vystavit na odiv. V dnešním článku se zaměříme na erotické prádlo určené pro ženy, které se za své křivky rozhodně nestydí. Jaké prádlo jim tedy ze sortimentu Bexis.cz můžeme doporučit? 

 

 

EROTICKE PRADLO AXAMI

 

 

 

Důležitý je střih a materiál

 

U odvážného erotického prádla rozhodně platí, že méně je někdy více. Vybírejte z tang tvořených jednoduchou šňůrkou, z podprsenek, které odhalí vaše poprsí a z průsvitných košilek, jež dokonale splynou s vašimi křivkami. Z materiálů jednoznačně vede průsvitný tyl spolu se síťovinou. Tyto materiály totiž zakryjí opravdu jen malou část vašeho těla. Zatímco z tylu se nejčastěji šijí košilky, podprsenky nebo i erotické kalhotky. Síťovinu najdete především na erotických punčochách.

 

Pokud máte pevná prsa, zvýrazněte je odhalující podprsenkou. Perfektně tvarovaný zadeček zase zvýrazní tanga nebo vykrojené brazilky. Mnoho kousků erotického prádla je ozdobeno různými kamínky, krystaly nebo třeba saténovými stužkami. K tomu, abyste se rozhodla pro svůdné a odhalující erotické prádlo XXL, rozhodně nemusíte mít dokonalou postavu. Důležité však je, aby z vás vyzařovalo sebevědomí a sex-appeal.

 

 

 

 

Jaké erotické prádlo doporučujeme

 

Pro erotické hrátky s partnerem můžeme všem odvážným ženám doporučit odvážná erotická tanga, erotické kalhotky s otvorem, odhalující podprsenky, síťovaná body, které zakryjí celé tělo i různé erotické kostýmky a soupravy, které vám umožní převzít vůdčí roli. Potěšte sebe i svého partnera pěkným nápaditým prádlem a prodejte své křivky, na které můžete být právem hrdá. Z barev doporučujeme červenou, černou, fialovou, hnědou a vzájemné kombinace těchto odstínů.

 

 

EROTICKÉ PRÁDLO PRO ŽENY

 

 Publikováno dne: 13.08.2013


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 10 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 10 produktů.