(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

EROTICKÉ PRÁDLO POHODLNÉ I NA DOMÁCÍ NOŠENÍChcete potěšit svého partnera, když přijde večer z práce? Oblékněte se do erotického prádla ihned, jakmile dorazíte domů. Některé erotické prádlo může být nepohodlné a je těžké vydržet v něm několik hodin, obzvlášť pokud je nekomfortní. Častý problém představují nekvalitní materiály, které škrábou, zařezávají se a vytváří dokonce i nepříjemné vyrážky. Stejně tak může škodit i špatně zvolená velikost. Malé prádlo škrtí, velké a volné zase vlaje na těle.V našem obchodě jsme pro vás vybrali několik kousků, které jsou na domácí nošení během letních měsíců ideální. Pořiďte si některý z nich a dejte svému partnerovi najevo, že váš sexuální život ještě můžete okořenit. Doporučujeme vám především erotické košilky v kombinaci s tangy, soupravy košilek a kalhotek, podprsenek a tang. Skvělou volbou jsou i erotické kostýmky - například sexy pokojské, svůdné zdravotní sestřičky a mnohé další, které vám umožní stylizovat se do různých netradičních rolí. 

Sexy kostým námořnice Pallavi Kostýmy dámské

 

 


Jak na výběr erotické košilky

Při koupi erotické košilky se v první řadě zaměřte na kvalitu použitých materiálů. Jestliže zvolíte mikrovlákno, mělo by být maximálně příjemné. Skvělou volbou je ale satén, který může být zvýrazněn i jemnou všitou krajkou. Saténové spodní prádlo příjemně chladí a nadchne nejednoho muže. Další sázkou na jistotu jsou pružné erotické košilky přímo na tělo. Ty dokonale obejmou vaše křivky.

 

Luxusní erotická soupravička

Zde už záleží jen na vás, na jaké spodní prádlo se cítíte. V horkých letních dnech můžete zvolit odhalující podprsenku v kombinaci s tangy. Skvělou volbou je i košilka ve zkráceném střihu, kterou opět doplní tanga nebo kalhotky.

 

Uvolněte se v erotickém kostýmku

Příjemné uvolnění vám přinese i kvalitně ušitý erotický kostýmek, který tvoří komplet sukně a podprsenky nebo tang, košilky a punčoch. Fantazii se při vašem výběru meze nekladou. Oblékněte si kostým  zdravotní sestřička, sexy Lolita, pirátka nebo policajtka. Věřte, že svého partnera takto sexy zaujmete na první pohled.

 

EROTICKÉ  PRÁDLOPublikováno dne: 03.07.2014


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 3 produktů.