Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Po-Pá 9-13 hod)

EROTICKÉ KORZETY ZEŠTÍHLÍ VÁŠ PAS


Erotickým korzetům jsme věnovali již snad desítky článkům u nás na Bexis.cz. V tom dnešním se zaměříme na jejich velkou výhodou, a tou je zeštíhlení vaší postavy, stejně tak vám doporučíme některé novinky z našeho sortimentu. Křivky, jaké získáte v korzetu, vám žádné jiné spodní prádlo nepropůjčí. Erotická košilka sice bude přiléhat k vašemu tělu, v pase ji ale rozhodně nestáhnete. Podprsenka pozvedne poprsí, větší bříško ale nezamaskuje. 

SEXY KORZET AMARONE

 

Dokonalé vytvarování vašich křivek

Korzety mohou mít několik typů stahování. Nejběžnější je klasické šněrování, které se umísťuje buď do jejich přední části nebo na záda. Pokud je vpředu, je to pro vás do jisté míry výhodnější, jelikož máte možnost si sama korzet pohodlně obléknout. Pokud je na zádech, pravděpodobně to nezvládnete a budete muset o pomoc požádat svého partnera. Korzet stáhněte tak, abyste mohla dýchat, ale abyste cítila, že zpevňuje vaše bříško. Obzvlášť pokud jej volíte na erotické hrátky, můžete předpokládat, že ho na sobě nebudete mít dlouho oblečený.

 

Sexy v černé barvě

Kombinace korzetu na šněrování a zeštíhlující černé barvy opravdu dokáže divy, a to s každou postavou. Korzet rozhodně nemusí být čistě černý, ale tato barva může být kombinována třeba s červenou, růžovou nebo modrou. Dobře vypadají i svislé pruhy, které dnešní korzety rovněž často zdobí. Alternativu ke šněrování představuje zapínání na zip nebo na háčky. Vše doporučujeme vyzkoušet. Sama uvidíte, co vám jak bude vyhovovat.

 

Tipy na konkrétní erotické korzety z naší nabídky

Dokonalé postavy dosáhnete například ve svůdném korzetu Amarone značky Obsessive, který je černý a také perfektně tvarovaný. Jeho sexy šněrování se nachází na zádech a má libovolně nastavitelná ramínka. Štíhlý pas vykouzlíte i v korzetu Candy od značky Avanua. Po stranách má zmíněné černé svislé pruhy a ve spodní části i mezi prsy se nachází krajkové zdobení. Tím, že zvýrazní vaše prsa, opět opticky zeštíhlí a vytvaruje váš pas.

 

 

SEXY DÁMSKÉ PRÁDLOPublikováno dne: 29.03.2014


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 2 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 2 produktů.