Máme otevřeno: Eshop funguje, objednejte si!
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9-12 hod)

Co je to vlastně bodystocking?


Bodystocking je poměrně netradiční a především velmi fascinující kousek erotického prádla, který si zamilujete na první vyzkoušení. Většina žen k síťovému oblečku přistupuje spíše váhavě, přitom k tomu není žádný důvod. Tudíž Vám nabídneme několik tipů na pěkné body. Můžeme bez obav říct, že patříme k top eshopům, které bodystocking nabízí ve velkém i skladem. 

BODYSTOCKING

 

Co to vlastně je?


Bodystocking je většinou síťový overal, který má různé sexy výřezy a otvory. Dávno jsou pryč doby, kdy tyto provokativní kousky působily lacině a vulgárně. Dnes můžete na trhu najít velmi vkusné a decentní kousky z jemné síťoviny, které působí spíše elegantně a nechávají vyniknout přirozenou krásu ženského těla.

 

 

Jak si vybrat?


Síťové overaly nám neodpouští žádné nedokonalosti a proto je důležité při výběru nesáhnout vedle. Celotělový obleček, který můžete najít také pod názvem catsuit, kombinuje nejčastěji krajku a jemnou síťovinu a můžete si tak pohrát s tím, jaké části svého těla chcete zvýraznit. Kromě různých barev a kombinací se bodystocking liší také střihy a počtem částí, které ho tvoří. Bodystocking může mít podobu mini šat, topu, body a punčoch a většinou jsou tyto části ještě vzájemně propojené elastickými pásky. Bodystocking nejlépe vynikne v kombinaci s vysokými podpatky, nebojte se proto sáhnout po lakovaných lodičkách. Chce to trochu odvahy, ale výsledek bude stát za to!

 

 

Bodystocking a sex


Pokud chcete přidat trošku pikantnosti a nevšednosti do svých hrátek, je bodystocking ideální volbou! Většina těchto oblečků má otvory, které nejen, že mužům poskytují neodolatelný výhled, ale jsou i velmi praktické a svádějí k rychlovkám. Průstřihy v oblasti prsou, zadečku a rozkroku jasně dávají najevo, že bodystocking není běžným kouskem šatníku. Zeptejte se klidně kteréhokoli muže, co by na takové zpestření řekl a odpověď bude pravděpodobně kladná. Muži milují sebevědomé ženy, které se nebojí nových věcí a může to být právě nevšední spodní prádlo.  

 

 

My rozhodně doporučujeme - experimentovat a v erotickém prádle rozhodně .-)

 Publikováno dne: 16.10.2017


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Strana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 35 produktů.

Související zboží

Strana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 35 produktů.