Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

5 DŮVODŮ PROČ SI NA JARO POŘÍDIT EROTICKOU KOŠILKU


Na pořízení nové erotické košilky je vždy vhodná doba. Abychom vám váš výběr usnadnili, připravili jsme pro vás článek, ve kterém najdete hned 5 důvodů, proč se vyplatí do nové erotické košilky investovat. I pokud máte plný šatník spodního prádla, podívejte se, jestli se v něm pro některý z těchto důvodů náhodou nenajde místo. 

SEXY KOSILKA ANAIS

 

 

Potěšíte svého partnera

Novým erotickým prádlem určitě potěšíte svého manžela, přítele nebo milence. Erotika je tím, do čeho se rozhodně vyplatí investovat. I pokud máte náročnou, stresující práci a spoustu starostí, na uvolnění a odpočinek nezapomínejte. Společně strávené chvilky mají velký význam pro vztah a právě s novým prádlem se můžete pro svého muže stát mnohem atraktivnější.

 

 

Budete moci vytvářet nové kombinace

S pořízením nové erotické košilky získáte další kousek prádla, který budete moci sladit se svými tangy, s kalhotkami nebo podvazky. Věřte, že vytvoříte i desítky různých kombinací a oživíte svůj současný šatník.

 

 

Uděláte si radost

Je známo, že všechny ženy rády nakupují. Nač si kupovat něco, co nevyužijete, když můžete své peníze investovat do erotické košilky, která se vám vrátí zpět ve vaší spokojenosti. Budete tak z ní mít radost nesčetněkrát. Navíc se nejedná o příliš vysokou investici. V našem obchodě najdete i mnoho levnějších kousků.

 

 

Zvýšíte svůj sex-appeal

Pěkná košilka podtrhne všechny vaše přednosti. Shodila jste přebytečná kila? Vypracovala jste zadeček nebo jste si nechala zvětšit prsa? Všechny tyto detaily můžete v novém spodním prádle zvýraznit. Pořiďte si košilku s hlubokým výstřihem, takovou, která končí těsně u vašich boků nebo tu, co přiléhá k vypracovanému bříšku.

 

 

Doplníte šatník o nové odstíny

Výrobci erotického prádla neustále představují nějaké novinky. Pokud byla loni v kurzu černá, letos to může být červená. Že takovou košilku ještě nemáte? Rozhodně by byla škoda si ji nepořídit. Můžete se nechat zlákat nejen novými barvami, ale i střihy, které podtrhnou krásu vašeho těla.

 

 

 

SEXY PRÁDLO PRO ŽENYPublikováno dne: 31.03.2014


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 8 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 8 produktů.