(+420) 739 429 572 (Infolinka 9-12 hod)
V eshopu právě nakupuje 17 lidi.

Jednodílné plavky

Využít filtrování
       
Strana: | 1 |

Na naší stránce bexis.cz si můžete vybrat jednodílné plavky, které jsou nejen velmi slušivé, ale také vhodné pro každý typ postavy, od štíhlé až po silnější. Nabízíme zde jednodílné plavky, které Vám krásně vytvarují prsa, díky push-up vložkám do košíčků, nebo plavky s odepínatelnými ramínky pro lepší opálení. Jednodílné plavky jsou vynikající například při skotačení s malými dětmi ve vodě, protože nemusíte neustále kontrolovat, zda jsou všechny kousky plavek na svých místech a můžete si plně užívat vodních radovánek. Jednodílné plavky také opticky zeštíhlují postavu a tím dodávají ženám sebevědomí. Navíc jednodílné plavky zažívají letos opět comeback!

 

Pokud chodíte do krytého bazénu, tak jednodílné plavky určitě upotřebíte. Nemusíte řešit opálení, ale při hubnutí plaváním skryjí partyje, které byste nejraději pohybem nejraději změnila. Až se dostaví efekt zhubnutí, můžete pak přesedlat na dvoudílné plavky. Na začátku jsou jednodílné plavky dobrým pomocníkem a vaše tajná zbraň.

 

V nabídce máme obvykle plavky Litex, Lorin,


V kategorii Jednodílné plavky naleznete 24 produktů, které jsou určené k prodeji v módní sezóně 2024.

Více informací "Jednodílné plavky"

Nabízíme jednodílné dámské plavky různých tvarů a velikostí, ve kterých se budete cítit nejen pohodlně, ale i sexy. Jednodílné plavky jsou často spojovány se sportovním plaváním, ale v nabídce našeho eshopu se můžete přesvědčit, že jednodílné plavky mohou být krásné a sexy. Vyberte si z naší úžasné nabídky jednodílných plavek. Určitě nebudete litovat. Jednodílných plavek prodává nejvíce na jaro, ale právě tyhle plavky se objednávají po celý rok.