Dámská / dívčí zimní čepice s vlnou z angorského králíka
Objednací kód: P2115521
Dostupnosti
Popis produktu
Dámská zimní čepice s kočičíma ušima představuje dokonalou kombinaci stylu a pohodlí pro chladné zimní dny. Je dvojitá, s přídavkem měkké králičí vlny, která poskytuje příjemné teplo a jemnost. Stylový moderní design s copánkovým a žebrovaným vzorem zajišťuje, že čepice skvěle padne a příjemně obepne hlavu. Hodí se na běžné každodenní nošení i sportovní aktivity. Lem je pružný, dobře drží.
Volně položený obvod lemu je 45 cm, natažený až 62 cm. Výška čepice bez oušek je 19 cm.
- Výška:: 19 cm
- Obvod:: 45 - 62 cm
- Dvojitá: ano
- Materiál: polyester, vlna
Materiál: polyester, vlna
Spokojenost zaručena!
Protože věříme v kvalitu našich produktů, můžete být s nákupem "Dámská / dívčí zimní čepice s vlnou z angorského králíka" naprosto bez obav. Pokud by se Vám zboží Dámská / dívčí zimní čepice s vlnou z angorského králíka nezdálo nebo by nesplňovalo vaše očekávání, není důvod k obavám. Nabízíme možnost vrátit zboží do 14 dnů od doručení a buď ho vyměnit za jiné zboží, nebo odstoupit od smlouvy. Navíc, máme pro vás speciální nabídku - první výměnu zdarma. Nakupujte s jistotou a vyzkoušejte "Dámská / dívčí zimní čepice s vlnou z angorského králíka" s klidem. Vaše spokojenost je naší prioritou.
Obrázek produktu "Dámská / dívčí zimní čepice s vlnou z angorského králíka" může být ilustrační, aby vám poskytl lepší představu o produktu. Pokud si přejete potvrdit, že obrázek a popisek odpovídají skutečnému produktu, neváhejte nás kontaktovat na emailu: info@bexis.cz - odpovědi se dočkáte co nejdříve!
Zboží Dámská / dívčí zimní čepice s vlnou z angorského králíka je, pokud je skladem, expedováno v pracovní dny přes PPL do 12 hodin. Výjimečně se expedice může uskutečnit později. Objednávku doručí služba PPL v následujícím pracovním dni. A víte co je nejlepší? Zboží Dámská / dívčí zimní čepice s vlnou z angorského králíka můžete mít za skvělou internetovou cenu! Nakupujte chytře a vše si pořiďte v eshopu Bexis.cz.
Podobné ► DÁMSKÉ ČEPICE
-
Pletená dívčí čepice s perličkami (1 ks)
279 Kč -
Dámská / dívčí zimní čepice s vlnou z angorského králíka
339 Kč -
Zimní čepice unisex
279 Kč -
Dámská / dívčí zimní čepice s bambulí Emi Ross
319 Kč -
CAN CUN
389 Kč -
Pletená čepice
339 Kč -
Dámská / dívčí zimní čepice s bambulí
259 Kč -
Zimní pletená čepice s bambulí
329 Kč -
Klobouk kožešinový
399 Kč -
Zimní čepice unisex
219 Kč -
Dámská / dívčí zimní čepice žinylková s lurexem Emi Ross
319 Kč -
Klobouk oboustranný Teddy
279 Kč -
Pletená čepice s copánky (1 ks)
259 Kč -
Čepice ECO Bamboo Sport
331 Kč
Konec slevy za 7 dnů 3:01:13hod -
Pletená čepice s bambulemi (1 ks)
239 Kč -
Zimní pletená čepice s bambulí
329 Kč -
Háčkovaná čepice s bambulí
219 Kč -
Pletená čepice s lurexem
169 Kč -
Dámská / dívčí zimní čepice s bambulí
369 Kč -
Bavlněná čepice unisex
219 Kč



























