(+420) 739 429 572 (Infolinka 9-12 hod)

14.04.2014 - Víte, že jak nejrychleji vyhledat bílé podprsenky?


Nevíme, zda dokonale používáte internet, ale tohle určitě zvládnete, třeba když se nebudete chtít zržovat hledáním dle kategorií, které zdržuje a dlouho trvá než si vyberete správné spodní prádlo, tak nyní Vám snad poradíme, jak nejrychleji docílit toho, abyste si vybrali to nejlepší z naší nabídky, dle toho, co právě hledáte. Jak? 

Jednoduše. Začněte používat naše vyhledávání, které je stále více chytřejší a inteligentní a přizpůsobuje se Vašim dotazům, které do něj zadáváte.

 

Příklad:

   Hledáte dámské prádlo konkrétně podprsenky, chcete podprsenku v bílé barvě - tak napište do vyhledávání ( textové pole vedle loga Bexis - > Sem napište hledané slovo ) BÍLÉ PODPRSENKY a najde Vám to všechny podprsenky, u kterých je varianta barvy bílá.

 

Podprsenka f29000 bílá Podprsenka Yvette/B4 bílá Podprsenka Linda/B4 bílá

Příklad vyhledaných bílých podprsenek.

 

Můžete takhle hledat černou halenku, černé šaty, červenou sukni apod.  Čím více dotazů vyhledavač bude mít, tím bude chytřejší. Zkoušejte hledat...

 
Víte, že jak nejrychleji vyhledat bílé podprsenky?

Tato zpráva byla vydána dne: 14.04.2014


Akce platí vždy pouze tento den, kdy novinka byla vydána 14.04.2014 , nebo pokud je uvedeno jinak v novince. Max vždy jen týden - Marketingové akce jsou v eshopu Bexis plánovány týdně.